Buzz Astral – nowy zwiastun filmu Pixara

Podczas Oscarowej gali Disney pokazał kolejny zwiastun nadchodzącej animacji. Zobaczymy w niej wczesne przygody znanego 'Space Rangera’.

Nowy film studia Disney Pixar skupi się na postaci, którą świat zna z serii Toy Story. Buzz Astral pokaże nam początki kariery tytułowego kosmicznego strażnika, zanim jeszcze nim na dobre został. Na ostatniej Gali Oscarów mogliśmy podziwiać nowy zwiastun nadchodzącej animacji.

Zobacz również: Disney+ z oficjalną datą premiery w Polsce!

Finałowy spot jest bardzo podobny do poprzednio opublikowanego. Możemy podziwiać między innymi walkę Buzza z robotami, najpewniej kierowanymi przez Zurga, czyli jego arcywroga. Widać też we fragmencie postać przypominającą samego Imperatora.

Buzz Astral trafi do kin już 17 czerwca. W oryginalnej wersji dubbingowej głosu głównemu bohaterowi użycza Chris Evans.

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze