Fast 10 – film traci reżysera

Nowa część Szybkich i Wściekłych najpewniej zaliczy opóźnienie. Reżyser opuścił projekt chwilę po rozpoczęciu zdjęć.

Nadchodzące dwie części Fast & Furious domkną ponad 20-letnią przygodę z ekipą fanów wyścigów (choć z wyścigami ta seria od dawna ma już niewiele wspólnego) 10-ta i 11-ta część są aktualnie w produkcji i są kręcone jednocześnie. Pewne jest jednak, że filmy zaliczą niemałe opóźnienie. Justin Lin, reżyser od dawna związany z serią odszedł ze stanowiska chwilę po rozpoczęciu zdjęć.

Zobacz również: Avatar 2 – znamy datę premiery! Pierwsza część powróci do kin!

Oficjalny komunikat informujący o tym fakcie, pojawił się wczoraj na filmowym Twitterze. Nie znamy przyczyn odejścia Lina, jednak zgodnie z poniższym wyjaśnieniem, po raz kolejny poszło o poglądowe różnice.

Justin Lin wciąż będzie pracował przy filmach, jednak tylko jako producent. Teraz wytwórnia musi się spieszyć ze znalezieniem jego zastępcy na stanowisku reżysera. Póki co nie otrzymaliśmy też oficjalnej informacji o przesunięciu premier

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze