THQ Nordic prezentuje remake Gothica, nową część Alone in the Dark i 12 innych gier!

THQ Nordic właśnie skończył swój Digital Showcase 2022. Oto podsumowanie wszystkich pokazanych gier, w tym cztery nowe tytuły!


Alone in the Dark

Słynna seria horrorów powraca! Ta nowa wersja oryginalnej trylogii ma na celu przestraszyć do szpiku kości i powrócić do znanych miejsc z zupełnie nową historią i osławionymi miejscami do odkrycia. Alone in the Dark przygotuje studio Pieces Interactive ze Szwecji i gra pojawi się na platformach PC, Xbox Series S|X i PlayStation 5.


Tempest Rising

Tempest Rising to inspirowana dziełami z lat 90. i 2000 klasyczna gra strategiczna czasu rzeczywistego oparta na budowaniu bazy, osadzona we współczesnej, alternatywnej historii wojennej. Trzy unikalne frakcje walczą o rzadki obcy minerał o nazwie Tempest. Rzuć się w wir epickich kampanii fabularnych lub rzuć wyzwanie znajomym w meczach wieloosobowych. Tempest Rising na PC przygotowuje Slipgate Ironworks z Danii.


Space For Sale

Kosmos … ostateczna, generowana proceduralnie granica! Space for Sale śledzi przygody małego, uroczego astronauty z misją odkrywania dziwnych nowych światów, poszukiwania nowego życia i budowania ładnych nieruchomości, aby śmiało sprzedawać to, czego wcześniej nie sprzedał żaden człowiek! Space for Sale to otwarta gra eksploracyjno-survivalowa, w której twoim zadaniem jako dewelopera jest budowanie atrakcyjnych osiedli dla wymagających klientów. Grę na PC przygotowuje szwedzkie Mirage Game Studios, znane z Little Big Workshop.


Wreckreation

Wyścigi są odlotowe! Tworzenie jest odlotowe! Więc studio deweloperskie Three Fields Entertainment, zespół odpowiedzialny za Burnout i Need for Speed, połączył te dwa elementy w nadchodzącym Wreckreation. Dzięki tak zwanemu miksowi na żywo możesz budować i zmieniać swój tor wyścigowy, podczas gdy ty (razem ze znajomymi) ścigasz się na nim. Dodaj nowy zakręt, dostaw rampę, aby polecieć – lub po prostu wrzuć gigantyczną gumową kaczkę na drogę, to zależy tylko od ciebie!

 


Gothic

Pora powrócić do kolonii! Ten remake najbardziej kultowego niemieckiego RPGa jest przygotowywany na platformy PC, PlayStation 5 i Xbox Series S|X przez Alkimia Interactive. Najnowszy zwiastun zaprasza na zejście w głąb Starej Kopalni. Czy jesteś gotowy stawić czoła czającym się w ciemnościach niebezpieczeństwom?


Jagged Alliance 3

Grand Chien potrzebuje pomocy, a tylko jedna organizacja najemników może pomóc ludziom odzyskać swój kraj! Jagged Alliance 3 łączy kampanię strategiczną z intensywną, turową walką taktyczną i elementami RPG. Trenuj swoich najemników, zbieraj wyposażenie i utwórz milicję, aby wypchnąć wroga lub utrzymać panowanie nad podbitymi sektorami. Jesteś generałem i dowódcą, który musi uwolnić Grand Chien! W przygotowaniu na PC przez Haemimont Games.


Outcast 2 – A New Beginning

Cutter Slade znów wyrusza na misję. Talanie toczą desperacką wojnę z ludzkimi najeźdźcami i tylko Cutter może zapobiec ich eksterminacji i utorować drogę do zakończenia konfliktu. W przygotowaniu przez Appeal Studios, Outcast 2 – A New Beginning wyjdzie na platformy PC, PlayStation 5 i Xbox Series S|X.


SpongeBob – The Cosmic Shake

Jesteście gotowe, dzieciaki? SpongeBob powraca na ekran w nowej fantastycznej przygodzie! SpongeBob i Patryk podróżują do wielu różnych światów życzeń, z których każdy ma swoją własną scenerię i zasady, takie jak Pola Meduzy Dzikiego Zachodu czy Halloweenowe Dno Skalne. W przygotowaniu przez studio Purple Lamp, które dostarczyło wcześniejsze Battle for Bikini Bottom – Rehydrated, wyrusz na tę zupełnie nową przygodę w platformerze 3D, już wkrótce na platformach PC, PlayStation, Xbox i Nintendo® Switch.


AEW: Fight Forever

THQ Nordic i All Elite Wrestling połączyli siły ze znakomitymi twórcami gier wrestlingowych YUKE’S Co. Ltd. z Japonii, aby stworzyć AEW: Fight Forever! Gra łączy nostalgiczne zręcznościowe zapasy z finiszerami i ciosami z programów All Elite Wrestling. Zawiera całe mnóstwo gwiazd AEW, wiele typów meczów, rozbudowany tryb kariery, mnóstwo opcji dostosowywania, ponad 40 broni i wiele więcej! Już wkrótce na platformach PS4™, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S|X, PC i Nintendo® Switch.

 


Knights of Honor II: Sovereign

Twe królestwo czeka, panie! Knights of Honor II pozwala ci kontrolować średniowieczne królestwo w Europie lub północnej Afryce i dowodzić rycerzami, kupcami, dyplomatami, szpiegami i duchownymi, aby uczynić swoje królestwo najpotężniejszym na świecie. Przygotowywane przez Black Sea Games, Knights of Honor II: Sovereign pojawi się już wkrótce na PC.


Destroy All Humans! 2 – Reprobed

Marni ziemianie! Crypto powróci już za kilka tygodni gdy Destroy All Humans! 2 – Reprobed wyjdzie na platformy PS5, Xbox Series S|X i PC 30 sierpnia. Zobaczcie najnowszy zwiastun, aby przygotować się na inwazję! Destroy All Humans! 2 – Reprobed jest opracowane przez Black Forest Games.


Way of the Hunter

Ogary prawie poszły w las! Najnowszy zwiastun Way of the Hunter oddaje istotę najbardziej wyczekiwanej gry myśliwskiej każdego sezonu. Przygotowane przez Nine Rocks Games, Way of the Hunter wyjdzie 16 sierpnia na platformy PC, PlayStation 5 i Xbox Series S|X.


Stuntfest – World Tour

Gotowi na kaskaderske lato? Możecie zapisać się na weekend zamkniętych testów beta na Steamie już teraz, a jeśli będziecie mieć szczęście, zagracie w Stuntfest – World Tour jako jedni z pierwszych graczy na świecie. Przygotowana przez Pow Wow Entertainment na PC, więcej informacji na karcie gry na Steamie.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze