Candy: Śmierć w Teksasie zadebiutuje na Disney+ 12 października

Już 12 października w Disney+ zadebiutuje oryginalny pięcioodcinkowy serial true-crime Candy: Śmierć w Teksasie. W roli głównej wystąpi Jessica Biel, która jednocześnie pełni funkcję producentki wykonawczej. W dniu premiery na platformę wpadną wszystkie odcinki produkcji.

O czym zaś opowiada serial? Jest początek lat 80-tych. Candy Montgomery jest idealną gospodynią domową i matką, której absolutnie wszystko świetnie się układa – ma dobrego męża, dwoje dzieci, ładny dom, nawet jej drobne grzeszki są starannie zaplanowane. Jednak gdy narasta w niej presja konformizmu, zaczyna walczyć o odrobinę wolności. Ze skutkiem śmiertelnym.

W serialu występują: Jessica Biel, Timothy Simons, Melanie Lynskey, Pablo Schreiber oraz Raúl Esparza.

Zobacz również: Terminal List – recenzja serialu. Podrasowany remake „Strzelca”?

Trzykrotnie nominowana do nagrody Emmy Robin Veith (Mad Men, The Act) napisała scenariusz pierwszego odcinka i jest producentką wykonawczą serialu. Nick Antosca (The Act, Nowy smak wiśni) jest producentem wykonawczym pod szyldem swojego domu produkcyjnego Eat the Cat wraz z Alexem Hedlundem. Jessica Biel i Michelle Purple (Grzesznica, Cruel Summer) są producentkami wykonawczymi z ramienia Iron Ocean. Michael Uppendahl (Fargo, American Crime Story: Impeachment), który wyreżyserował odcinek pilotażowy, jest producentem wykonawczym. Jim Atkinson i John Bloom pełnią rolę dodatkowych producentów.

Źródło: Materiały prasowe

Patrycja Grylicka

Fanka Far Cry 5 oraz książek Stephena Kinga. Zna się na wszystkim po trochu i na niczym konkretnie, ale robi, co może, żeby w końcu to zmienić i się trochę ustatkować.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze