Call of Duty: Modern Warfare II – poznaj Gunsmith 2.0

Call of Duty: Modern Warfare II już 28 października zapoczątkuje nową erę franczyzy i dostarczy ogromnej ilości nowej zawartości pierwszego dnia.

Zamawiając Call of Duty: Modern Warfare II – Vault Edition w przedsprzedaży dodatkowo poszerzysz swoje możliwości! Specjalna wersji gry zawiera nie tylko wszystkie standardowe bonusy za zamówienie w przedsprzedaży, ale również przedmioty z Modern Warfare (2019), Vanguard oraz Call of Duty: Warzone, pakiet operatora Red Team 141, a także karnet bojowy i pominięcie do 50 poziomów na jeden sezon Modern Warfare II. Ale to nie wszystko! Vault Edition zawiera również pierwszy w historii element wyposażenia gotowy na przebudowane i odnowione Gunsmith: The FJX Cinder Weapon Vault.

Zobacz również: NBA 2K23 – recenzja gry

Weapon Vault to wariant broni, który zachowuje swoje właściwości kosmetyczne na wszystkich dodatkach natywnych do platformy bazowej. Możesz też dostosować wariant FJX Cinder w Modern Warfare II… poprzez przebudowane narzędzie Gunsmith.

Pełna informację o nowościach znajdziesz również na oficjalnym blogu Call of Duty pod tym adresem: https://www.callofduty.com/blog/2022/09/call-of-duty-modern-warfare-II-fjx-cinder-weapon-vault-guide#Gunsmith

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze