Hugh Jackman powróci jako Wolverine – i to w Deadpoolu 3!

Fani z niecierpliwością wyczekiwali daty premiery nowego filmu o Deadpoolu. W końcu ma to być debiut bohatera na łamach MCU! Dziś doczekaliśmy się potwierdzenia daty premiery nowego filmu. Dostaliśmy też ultra ciekawą niespodziankę! 

6 września 2024 roku do kin trafi nowy film z przygodami Deadpoola. Potwierdził to w swoich mediach społecznościowych odtwórca głównej roli – Ryan Reynolds. Ale to nie koniec dobrych wieści! Do roli Wolverine’a ma powrócić nie kto inny jak Hugh Jackman!

Zobacz również: The Last of Us – nowy teaser serialu!

Reynolds podzielił się nowiną z fanami w długim, 81 – sekundowym klipie, w mediach społecznościowych, wyrażając rozczarowanie, że on oraz zespół pracujący nad kolejną częścią nie mógł uczestniczyć w D23 Fan  Expo na początku września. Jak powiedział odtwórca głównej roli, wejście Deadpoola do MCU musi być specjalne:

Cześć wszystkim. Jesteśmy niesamowicie przygnębieni, że przegapiliśmy D23, ale pracowaliśmy bardzo ciężko nad nowym filmem o Deadpoolu. Aby zrobić coś wspaniałego musiałem zajrzeć głęboko do mojej duszy. Przecież będzie to pierwsze wystąpienie Deadpoola w MCU – to musi być coś specjalnego. […] Długo zastanawialiśmy się co to może być i szczerze? Nie mieliśmy żadnego dobrego pomysłu…

Nagle Reyonolds przerywa swój monolog pytając Hugh Jackmana który przemyka gdzieś w tle, czy nie chce zagrać Wolverine’a jeszcze jeden raz, potwierdzając przy tym występ Jackmana w kolejnej części przygód Deadpoola.

Reynolds: Ale wpadliśmy na jeden pomysł. Hej, Hugh, nie chciałbyś zagrać Wolverine’a jeszcze jeden raz? 

Jackman: Jasne, Ryan.

Zaprezentowano także logo Deadpoola 3, które zawiera w sobie tradycyjne logo bohatera pokiereszowane pazurami Wolverina.

Adam Kaczorowski

Hiszpański pisarz - eseista. Fan Rockstara i Leonardo DiCpario. Niedoszły aktor i scenarzysta. Ktoś mu kiedyś powiedział, że całkiem wychodzi mu pisanie, więc zaczął pisać - z marnym skutkiem. Wszyscy kłamią.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze