Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu – nowy zwiastun i plakat

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu zbliża się wielkimi krokami. Marvel Studios właśnie opublikowało na swoich social mediach nowy plakat wraz z pełnym zwiastunem. 

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu wchodzi w skład 4 fazy MCU i zostanie 31-szym filmem z tego uniwersum. Data premiery jest planowana na 11 listopada 2022 roku. Studio Marvel nie próżnuje i wrzuca nam do sieci oficjalny trailer wraz z nowym plakatem.

Zobacz również: Nowe zdjęcia z „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”

W zwiastunie widzimy dużo nowych scen z Namorem – królem Atlantydy, który w filmie stoczy walkę z Wakandą oraz nowy, pełny wgląd na strój Riri Williams – młodej zastępczyni Tony’ego Starka, która otrzyma swój własny serial. Zadebiutuje on jesienią 2023 roku na platformie Disney+ pod nazwą Ironheart. Pod koniec trailera Marvel prezentuje nam całą posturę nowej czarnej pantery, która od razu wskazuje na kobietę. Według plotek pod maską ma się kryć Shuri – siostra T’Challi.

W obsadzie filmu znajdują się Letitia Wright, Angela Bassett, Danai Gurira, Daniel Kaluuya, Winston Duke, Lupita Nyong’o, Florence Kasumba oraz Dominique Thorne. Odpowiedzialny za film ponownie Ryan Coogler – twórca pierwszej części.

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu – premiera filmu 11 listopada 2022 roku.

Kacper Stefański

Marvelomaniak. Mam 17 lat. Mógłbym żyć całą wieczność tylko po to, żeby obejrzeć kolejny film MCU albo następną trylogię Gwiezdnych Wojen.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze