Nowe zdjęcia z „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”

Pojawiły się nowe zdjęcia ze zbliżającego się filmu Marvela Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu. Fotografie przedstawiają nam wygląd znanych nam już postaci jak Nakia czy M’Baku, ale również nowe postacie w MCU. 

Internet obiegły oficjalne zdjęcia z nowej części hitu Czarna Pantera, które opublikował magazyn Empire Magazine. Na sześciu umieszczonych zdjęciach można zobaczyć między innymi: M’Baku stojącego w pełnej zbroi, reżysera Ryana Cooglera na planie stojącego z Dora Milage i Riri Williams a.ka Iron Heart z Ramondą w wakandyjskiej sali tronowej.

Zobacz również: Ranking filmów Marvel Cinematic Universe

Zobacz również: Najlepsi Złoczyńcy Marvela

Zobacz również: Wojna Światów – recenzja komiksu. Dark World 2.0

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu to druga część wielkiego hitu Marvel Studios. W nowej produkcji MCU królowa Ramonda, Shuri, M’Baku Okoye i wojowniczki Dora Milaje zmierzą się z konsekwencjami, jakie niesie śmierć króla T’Challi. Afrykańskie królestwo staje przed nie lada wyzwaniem, ponieważ mieszkańcy Wakandy muszą zaakceptować fakt, że na ich oczach zaczyna się nowy rozdział historii. W filmie zadebiutuje wyczekiwana przez fanów postać króla ukrytego podwodnego narodu Namora grana przez Tenocha Huertę. W sequelu pojawi się również Dominique Thorne, jako następczyni Iron Mana- Iron Heart. Produkcja jest ostatnim filmem z IV Fazy MCU.

Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze