Znamy scenarzystę Avengers: Secret Wars

Marvel Studios zbiera odpowiedną ekipę filmową odpowiedzialną za Avengers: Secret Wars. Poznaliśmy scenarzystę, który już pracował w MCU. Co z reżyserem?

Według portalu Deadline scenarzystą do szóstej części Avengers pozostał Michael Waldron, który już pracował przy produkcjach Marvela. Po sukcesie pierwszego sezonu Lokiego i Doktora Strange w multiwersum obłędu zabierze się do pracy przy jednym z dwóch największych filmów Marvela w przyszłych latach, który zakończy całą 6. fazę MCU.

Zobacz również: Avengers: The Kang Dynasty – poznaliśmy scenarzystę?

Film zadebiutuje na dużym ekranie 7 listopada 2025 roku i będzie bezpośrednią kontynuacją po Avengers: The Kang Dynasty, które pojawi się w kinach 2 maja tego samego roku. W związku z tym, że produkcje są ze sobą ściśle połączone, twórcy pierwszej części pomogą także przy drugim filmie. Destin Daniel Cretton (reżyser) i Jeff Loveness (scenarzysta) będą współpracować z Michaelem Waldronem, ale już w innych rolach. Na ten moment nie poznaliśmy jeszcze reżysera finałowej części, ale pewnie w najbliższym czasie to się zmieni.

Michael Waldron

Avengers: The Kang Dynasty – premiera filmu 2 maja 2025 roku.

Avengers: Secret Wars – premiera filmu 7 listopada 2025 roku.

Kacper Stefański

Marvelomaniak. Mam 17 lat. Mógłbym żyć całą wieczność tylko po to, żeby obejrzeć kolejny film MCU albo następną trylogię Gwiezdnych Wojen.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze