Gotham Knights – polski zwiastun premierowy z rozgrywką

Warner Bros. Games oraz DC opublikowały dziś prezentujący rozgrywkę zwiastun premierowy do Gotham Knights – nadchodzącej gry RPG akcji z otwartym światem, która zostanie wydana 21 października 2022 r.

Najnowszy zwiastun zawiera nagrania z rozgrywki i z przerywników filmowych Batgirl, Nightwinga, Czerwonego Kaptura i Robina stawiających czoła półświatkowi przestępczemu Gotham City. Zobaczymy też paru z niesławnych superzłoczyńców DC, których gracze napotkają w Gotham Knights. Znajdują się wśród nich: Mr. Freeze, Harley Quinn, Clayface i tajemniczy Trybunał Sów. Filmik pokazuje również szereg potężnych eliminacji, które gracze mogą wykonać na wrogach, grając razem ze znajomym w trybie współpracy online.

Zobacz również: Najlepsze komiksy z Batmanem

Światowa premiera Gotham Knights jest planowana na 21 października 2022 r. Gra zostanie wydana na PlayStation 5, Xbox Series X|S i PC. Osoby, które dokonają zamówienia przedpremierowego, otrzymają w dniu premiery gry skórkę „233 Kustom Batcycle Skin”, nawiązującą do pierwszego pojawienia się tego pojazdu w wydaniu nr 233 „Detective Comics” od DC.

Gotham Knights to gra, w której pojawiają się postacie znane z komiksów o Batmanie – Batgirl, Nightwing, Czerwony Kaptur i Robin. Po śmierci Batmana nowa gwardia wyszkolonych superherosów z uniwersum DC musi stanąć w obronie Gotham City. Od rozwiązywania tajemnic, które łączą najmroczniejsze rozdziały historii miasta, po walkę ze znanymi złoczyńcami w epickich konfrontacjach – gracze muszą zmierzyć się w szeregiem wyzwań i stać się nowym Mrocznym Rycerzem

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze