Velma – pierwszy zwiastun nadchodzącego serialu HBO Max

Dziś pojawił się pierwszy zwiastun nadchodzącego serialu animowanego, poświęconego jednej z bohaterek kultowego Scooby-Doo

Wedle oficjalnego opisu HBO Max: Velma to animowany serial komediowy dla dorosłych opowiadający genezę Velmy Dinkley, niedocenianego mózgu gangu Scooby-Doo Mystery Inc. Ta oryginalna i pełna humoru opowieść odsłania skomplikowaną i barwną przeszłość jednej z najbardziej uwielbianych przez Amerykanów osób rozwiązujących zagadki.

Zobacz również: Najlepsze seriale Cartoon Network

W trakcie półtoraminutowego zwiastuna, Velma (głosem Mindy Kaling) pisze wiadomość do zarządu HBO Max, w którym krytykuje ich decyzję o zmianie charakteru Judy Jetson w nowym serialu (wiecie, jak w przypadku samej Velmy). Dostajemy też kilka meta-komentarzy, skierowanych do przeciwników zmian kultowych uniwersów czy bohaterów, a nawet komentarz, że Judy Jetson przynajmniej wciąż jest biała.

No tak… Myślę, że najlepszym komentarzem do tego zwiastuna jest jego ratio lajków i dislajków (obecnie na zawrotnym poziomie 12 tysięcy do 49 tysięcy) oraz – no cóż – same komentarze, które pojawiają się pod zwiastunem Velma. HBO skasowało nowego animowanego Batmana, a pozwoliło na powstanie tego? Serio? No, ale, hej – wstrzymajmy się z osądami, może nie będzie TAK tragicznie… Premiera w 2023 roku.

Zobacz również: Najlepsze seriale animowane dla dorosłych

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze