Margot Robbie o Lady Gadze jako nowej Harley Quinn

Kontynuacja Jokera pod tytułem Joker: Folie à Deux pojawi się w kinach 4 października 2024 roku i zostanie przedstawiona jako musical. W tytułową rolę ponownie wcieli się Joaquin Phoenix, a w nową Harley Quinn – Lady Gaga.

Grane przez nich wersje postaci nie mają nic wspólnego z tymi, które pojawiły się w DCEU. Joker Jareda Leto i Harley Quinn Margot Robbie to kompletnie inne wersje postaci od tych, które zobaczymy w Jokerze 2. Postać sadystycznego klauna miała już wielu swoich odtwórców na dużym ekranie, ale jak dotąd Harley była tylko jedna. Margot Robbie to jedyna aktorka, która wcieliła się w tę bohaterkę w produkcji aktorskiej i już niedługo się to zmieni. Jak aktorka zareagowałą na tę informację i nowy casting?
Bardzo mnie to cieszy, bo od samego początku mówiłam, że chcę, aby Harley Quinn była jedną z tych postaci, które przechodzą z aktora na aktora, jak np. Makbet czy Batman. Ktoś ma szansę zagrać swoją wersję Batmana, ktoś inny – Makbeta. Nie ma wielu żeńskich postaci tego typu – jest królowa Elżbieta I, na czym sama skorzystałam, co było zaszczytem. Pomyślałam: “Wow! Grała ją Cate Blanchett, a teraz robię to ja”. To wielki zaszczyt, że dałam fundamenty pod to, by Harley mogła być grana przez innych aktorów. Myślę, że Lady Gaga zrobi z tym materiałem coś niesamowitego.

Zobacz również: Gotham Knights – polski zwiastun premierowy z rozgrywką

Joker 2 Harley Quinn

Joker: Folie à Deux – premiera filmu 4 października 2024 roku.

Kacper Stefański

Marvelomaniak. Mam 17 lat. Mógłbym żyć całą wieczność tylko po to, żeby obejrzeć kolejny film MCU albo następną trylogię Gwiezdnych Wojen.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze