Cuphead z wyjątkowym wydaniem fizycznym na Xbox One, Nintendo Switch i PlayStation 4

Studio MDHR i wydawca iam8bit, we współpracy z globalnym dystrybutorem Skybound Entertainment, wypuścili dziś fantastyczny nowy zwiastun szczegółowo opisujący edycję standardową i kolekcjonerską przebojowej platformówki akcji Cuphead. Fani mogą spodziewać się, że wydanie standardowa pojawi się w polskich sklepach już 6 grudnia.

Wydanie pudełkowe gry Cuphead to coś, czym ekscytowaliśmy się od bardzo dawna. Duża część nostalgii, która napędzała projekt Cuphead, koncentruje się wokół wspaniałego, fizycznego doświadczenia polegającego na wyjęciu tej gry, którą kochasz z półki, otwarciu pudełka i zanurzeniu się w nowe wyzwanie, wielką przygodę. Nie moglibyśmy być bardziej wdzięczni zespołom iam8bit i Skybound za to, że pomogli nam przekazać w ręce graczy z taką samą drobiazgową starannością i kunsztem, z jaką stworzyliśmy samą grę. W ciągu roku pełnego emocji w Studio MDHR naprawdę nie mogę wymyślić lepszego sposobu na zakończenie go, niż razem z tym wydaniem.

Tak wypowiedziała się Maja Moldenhauer, dyrektor Studio MDHR. Minęło pięć lat, odkąd gracze po raz pierwszy eksplorowali Inkwell Isles z Cupheadem i Mugmanem. Od czasu premiery w 2017 roku Cuphead stał się niezależnym fenomenem z mnóstwem produktów i niedawno wydaną animowaną serią Netflix. Studio MDHR, iam8bit i Skybound Games są podekscytowane, że mogą nadal budować na dziedzictwie Cuphead, oferując coś specjalnego dla fanów na całym świecie – niedostępne wcześniej wydania fizyczne kultowej gry.

Zobacz również: Filuś i Kubuś, sezon 1 – recenzja serialu. Dobra, tytuł może nie najlepszy, ale bajka udana

Fizyczne wydanie Cuphead na Xbox One, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 zawierać będzie DLC Delicious Last Course, sześć kolekcjonerskich kart z zabawnymi ilustracjami, kartę członkowską Cuphead Club oraz ozdobną grafikę na odwrocie okładki (w każdej wersji inną!).

Premiera tej edycji zaplanowana została na 6 grudnia 2022, a gra otrzyma polskie napisy na wszystkich platformach. Więcej informacji o grze znajdziesz na jej oficjalnej stronie internetowej.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze