Kingdom of the Planet of the Apes – znamy dokładną datę premiery

Nowa Planeta Małp ma już datę wejścia do kin. Poznaliśmy też nowe nazwiska w obsadzie.

Kingdom of the Planet of the Apes to najnowsza odsłona cyklu, będącego remakiem kultowej serii Planeta Małp. Królestwo będzie kontynuowało historię społeczności tytułowych inteligentnych małp. Akcja będzie jednak osadzona wiele lat po wydarzeniach z poprzedniej części, czyli Wojny o Planetę Małp z 2017 roku. Disney wyjawił właśnie dokładny termin wejścia filmu do kin.

Zobacz również: Czarny Telefon na DVD i Blu-Ray już 27 października!

Królestwo Planety Małp zadebiutuje na ekranach 24 maja 2024 roku. Jak wiemy, w październiku rozpoczęły się prace na planie zdjęciowym. Kilka dni temu otrzymaliśmy informację o nowych aktorach, którzy pojawią się w produkcji. Eka Darville, bardziej znany z serialu Jessica Jones oraz Kevin Durand dołączyli do obsady filmu. Rola tego pierwszego nie została sprecyzowana. Za to ujawniono, że Durand wcieli się w postać małpy, która będzie jednym z antagonistów w historii.

ŚLEDŹ NAS NA IG

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze