Diuna 2 z nową datą premiery

Warner Bros nie próżnuje. Sequel Diuny z przyspieszoną datą premiery. Fani serii Denisa Villeneuve’a będą zadowoleni.

Wytwórnia ogłosiła, że Diuna 2 trafi do kin o 2 tygodnie wcześniej niż było to w planach. Film pojawi się na dużym ekranie nie 17, a 3 listopada 2023 roku. To w tym dniu światło dzienne miał ujrzeć Blade ze studia Marvel, którego na ten moment produkcja została wstrzymana.

Zobacz również: Blade – produkcja filmu wstrzymana

Oficjalny zarys fabuły sequela:

Film będzie kontynuacją mitycznej podróży Paula Atrydy, który jednoczy się z Chani i Fremenami, będąc na wojennej ścieżce zemsty przeciwko spiskowcom, którzy zniszczyli jego rodzinę. Stojąc przed wyborem pomiędzy miłością swojego życia a znanym losem wszechświata, stara się zapobiec strasznej przyszłości, którą tylko on może przewidzieć.

Diuna

Do swoich ról powrócą: Timothée Chalamet (Paul Atryda), Rebecca Ferguson (Lady Jessica), Zendaya (Chani), Javier Bardem (Stilgar), Stellan Skarsgard (Vladimir Harkonnen) i Dave Bautista (Bestia). Do ekipy filmowej z pierwszej części dołączą także: Florence Pugh, Christopher Walken, Austin Butler oraz Léa Seydoux.ŚLEDŹ NAS NA IG

Kacper Stefański

Marvelomaniak. Mam 17 lat. Mógłbym żyć całą wieczność tylko po to, żeby obejrzeć kolejny film MCU albo następną trylogię Gwiezdnych Wojen.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze