Harrison Ford dołączy do filmów Marvela

Harrison Ford, aktor znany z ról takich jak: Han Solo czy Indiana Jones już niedługo pojawi się w MCU. Zagra postać, która jest już w tym uniwersum od lat.

Według amerykańskich serwisów aktor zajmie miejsce zmarłego w tym roku Williama Hurta i wcieli się w rolę generała Thaddeusa Rossa. Potwierdzeniem tej plotki może być wikipedia MCU, do której Harrison Ford został już wpisany jako odtwórca właśnie tej postaci. Już wcześniej mówiono o przyjściu aktora do Marvela na rzecz filmu Thunderbolts, który swoją premierę będzie miał 26 lipca 2024 roku. W ostatnich dniach sprawa nabrała nowego sensu i Ford ma zadebiutować trochę wcześniej w filmie Kapitan America: New World Order. Są to jedynie ponad 2 miesiące różnicy, ale zawsze coś.

Zobacz również: Thunderbolts – obsada filmu przedstawiona

Do tej pory postać Generała Thaddeusa Rossa pojawiała się w takich filmach jak: Incredible Hulk, Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, Avengers: Wojna bez granic, Avengers: Koniec gry czy Czarna Wdowa.

harrison ford

Kapitan Ameryka: New World Order – premiera filmu 3 maja 2024 roku.

Thunderbolts – premiera filmu 26 lipca 2024 roku.

Kacper Stefański

Marvelomaniak. Mam 17 lat. Mógłbym żyć całą wieczność tylko po to, żeby obejrzeć kolejny film MCU albo następną trylogię Gwiezdnych Wojen.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze