Naga Broń – następca Leslie Nielsena wybrany

Prace nad remakiem kultowej serii komediowej wciąż trwają. Studio wybrało już aktora, który zastąpi zmarłego Leslie Nielsena.

Seria Naga Broń, której gwiazdą był nieżyjący już Leslie Nielsen, była parodią słynnych seriali kryminalnych z lat 70-tych i 80-tych. Filmy o detektywie Franku Drebinie były kontynuacją 6-odcinkowego serialu Brygada Specjalna z 1983 roku. Paramount Pictures od pewnego czasu przygotowuje remake kultowych komedii sensacyjnych. Studio znalazło podobno kandydata do głównej roli.

Leslie Nielsen w filmie Naga Broń
Leslie Nielsen jako Frank Drebin

Według informacji z portalu Deadline rozmowy w sprawie angażu prowadzi… Liam Neeson. Aktor miałby wcielić się w syna słynnego detektywa, granego przez Nielsena. Pozostałe szczegóły fabularne nie są póki co znane.

Zobacz również: Robbie Coltrane nie żyje

Liam Neeson od dobrych kilku lat występuje przeważnie w filmach akcji, jako podstarzały, ale wciąż groźny twardziel. Aktor od czasów występu Uprowadzonej z 2008 roku na dobre zagościł w tym gatunku. Zaangażowanie go w główną rolę w nowej wersji filmu Naga Broń może być zatem idealnym przepisem na połączenie efektownej akcji i świetnego humoru.

Scenariusz nowej wersji przygotowują Dan Gregor i Doug Mand. Jednym z producentów filmu jest Seth McFarlane, twórca dwóch części Teda oraz serialu animowanego Family Guy.

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze