Dziwny świat – najnowsza animacja Disneya na kolejnym zwiastunie

Dziwny Świat to najnowsza animacja studia Walta Disneya.

Zabranie dziecka do kina na najnowszy film Disneya to nie tylko przyjemność, ale i obowiązek. Prócz dobrego widowiska o świetnej jakości zawsze uświadczymy historii z morałem, edukującej następne pokolenia. Tym bardziej ciekawe co twórcy wymyślą w Dziwny Świat, które zapowiada się na szaloną podróż pełną nieskrępowanej myśli twórczej!

Zobacz również: Najlepsze bajki Disneya

O czym opowie film? Skupi się on główne na legendarnej rodzinie Clade. Prócz zacieśniania więzi i rozwiązywania wewnętrznych konfliktów zajmują się oni eksploracją nieznanych dotąd człowiekowi lądów. Niedługo czeka ich jednak najważniejsza misja w ich życiu. A co za tym idzie i najtrudniejsza. Legendarna rodzina odkrywców zamierza mimo wszystko stawić czoła wyzwaniu.

Dziwny Świat zadebiutuje 23 listopada tego roku. Reżyserem jest Don Hall, który wcześniej współpracował z Disneyem przy takich produkcjach jak Raya i Ostatni Smok, czy Kubuś i Przyjaciele. Scenariusz napisał Qui Nguyen, który współpracował już z Hallem przy Rayi. Swoich głosów użyczą natomiast Jake Gyllenhaal oraz Alan Tudyk.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze