Walter Hamada oficjalnie odszedł z Warner Bros! DC Films bez szefa

Walter Hamada oficjalnie odszedł ze stanowiska prezesa DC Films, na którym był przez 4 lata. Jego piętnastoletnia przygoda z Warner Bros właśnie się skończyła. Trwają poszukiwania jego następcy. 

Hamada odchodzi z firmy tuż przed premierą Black Adama, w którym pokładane są wielkie nadzieje na ratunek upadającego DCEU. Zakończenie kariery byłego prezesa w Warner Bros nie odbyło się naturalnie i w miłej atmosferze. Walter dowiedziawszy się, że szef WB Discovery Davis Zaslav poszukuje już od dawna nowego kandydata na jego stanowisko, odszedł z koncernu ze swoimi zażaleniami dotyczącymi poprzednich filmów. Miał on ogromny żal do Zaslava po skasowaniu praktycznie już gotowego Batgirl, który nie trafi nawet na platformę HBO MAX. Na ten moment jednym z faworytów do objęcia wolnej posady jest Emma Watts. Ma ona stanąć na wysokości zadania i poprowadzić uniwersum DC Comics w podobny sposób, co Kevin Feige MCU.

Zobacz również: Człowiek ze stali 2 jednak powstanie?

Walter Hamada

Najnowszy film od studia DC Black Adam zadebiutuje w kinach już jutro 21 października 2022 roku.

Kacper Stefański

Marvelomaniak. Mam 17 lat. Mógłbym żyć całą wieczność tylko po to, żeby obejrzeć kolejny film MCU albo następną trylogię Gwiezdnych Wojen.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze