The Continental – prequel ze świata Johna Wicka na Amazon Prime

The Continentalprequel ze świata Johna Wicka trafi na Amazon Prime Video. Platforma streamingowa podpisała umowę z Lionsgate Television na światową dystrybucję serialu. Widzowie z całego świata za wyjątkiem Izraela i Bliskiego Wschodu będą mogli obejrzeć produkcję już w 2023 roku.

Continental bada historię pochodzenia i wewnętrzne działania ekskluzywnego hotelu, centralnego elementu wszechświata Johna Wicka, który służy jako schronienie dla zabójców. Opowiedziana z perspektywy kierownika hotelu – młodego Winstona Scotta, granego przez Colina Woodella. Przez cały serial widzowie prześledzą Winstona przez podziemia Nowego Jorku lat 70. Bohater będzie walczył z demonami z przeszłości, próbując przejąć kontrolę nad kultowym hotelem, który służy jako miejsce spotkań najgroźniejszych przestępców na świecie .

Zobacz również: Blockbuster recenzja 1 sezonu. A mogło być tak pięknie

U boku Woodella w serialu wystąpią: Ayomide Adegun, Peter Greene, Ben Robson, Hubert Point-Du Jour, Jessica Allain, a także Mel Gibson. Greg Coolidge i Kirk Ward są scenarzystami, showrunnerami i producentami wykonawczymi The Continental. Shawn Simmons jest scenarzystą i producentem wykonawczym.

Keanu Reeves raczej nie pojawi się w serialu. Natomiast aktor powróci w roli Johna Wicka w nadchodzących kontynuacjach. Czwarta część zapowiedziana jest na marzec 2023 roku. Piąta część już jest zapowiedziana.

Ola Siądecka

Miłośniczka sztuki w każdym wydaniu. Wielbicielka kina akcji i dramatów. Nie lubi nudy w życiu i na ekranie. W wolnym czasie maluje i słucha muzyki z lat 80-tych.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze