Glass Onion – oficjalny zwiastun już w sieci

Rian Johnson powraca z nową zagadką. Glass Onion: Film z serii Na Noże doczekał się oficjalnego zwiastuna. Sprawdźmy, na jakim tropie będzie tym razem detektyw Blanc.

Benoit Blanc powraca, aby rozwikłać kolejną sprawę w najnowszym kryminale Riana Johnsona. Za sprawą najnowszej przygody nieustraszony detektyw trafia do luksusowej rezydencji na pewnej greckiej wyspie. Blanc wkrótce poznaje bardzo różnorodną grupę znajomych, którzy zebrali się, jak co roku, na zaproszenie miliardera Milesa Brona. Na liście gości znaleźli się dawny partner biznesowy Milesa, Andi Brand, obecna gubernatorka stanu Connecticut, Claire Debella, odnoszący sukcesy naukowiec Lionel Toussaint, projektantka mody i była modelka, Birdie Jay, oraz jej niezawodna asystentka Peg, a także influencer Duke Cody i jego dziewczyna Whiskey.

Zobacz również: Enola Holmes 2 recenzja filmu. This is unexpected

W roli Benoita Blanca powróci niezastąpiony Daniel Craig. W filmie wystąpią: Edward Norton, Janelle Monáe, Kathryn Hahn, Leslie Odom Jr, Jessica Henwick, Madelyn Cline Kate Hudson, a także Dave Bautista.

Pierwsze część – Na noże zadebiutowała w 2019 roku. Benoit Blanc bada sprawę śmierci bogatego pisarza, głowy ekscentrycznej rodziny. Wszyscy jego krewni są podejrzani. Produkcja okazała się hitem. W serwisie Rotten Tomatoes film otrzymał 97%, a średnia ocen wystawionych na ich podstawie wyniosła 8,3.

Premiera Glass Onion odbędzie się 23 grudnia na platformie streaminowej Netflix. Poniżej znajdziecie oficjalny zwiastun produkcji.

Ola Siądecka

Miłośniczka sztuki w każdym wydaniu. Wielbicielka kina akcji i dramatów. Nie lubi nudy w życiu i na ekranie. W wolnym czasie maluje i słucha muzyki z lat 80-tych.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze