Lin-Manuel Miranda dołącza do obsady Percy’ego Jacksona

Nowe wieści z greckiej krainy. Lin-Manuel Miranda zagra Hermesa w serialu dla Disney+ Percy Jackson and the Olympians. Dobrą wiadomością podzielił się na Instagramie Rick Riordan- autor powieści, na której bazowany jest serial. 

Obsada serialu Percy Jackson and the Olympians rośnie w siłę. Mimo, że produkcja najprawdopodobniej zadebiutuje dopiero w 2024 roku to kolejne wiadomości o nowych członkach obsady budzą spore zainteresowanie. Ostatnio otrzymaliśmy informację o trzech nowych gwiazdach – Adam Copeland, Suzanne Cryer oraz Jessica Parker Kennedy. Kolejno aktorzy zagrają: Aresa, Echidnę i Meduzę. Lin-Manuel Miranda natomiast wcieli się w postać Hermesa, boga posłańca, który opiekuje się podróżnikami i złodziejami, a sam jest oszustem.

Zobacz również: Call of Duty: Modern Warfare II recenzja gry. Kapitanie Price, miło Cię znów zobaczyć!

Lin-Manuel Miranda to amerykański aktor, dramatopisarz, kompozytor, raper i pisarz. Najszerzej znany z napisania muzyki, tekstu oraz występowania w broadwayowskich musicalach In the Heights i Hamilton. Jego ostatnim wyreżyserowanym filmem był Tick, tick…BOOM!, opowiadający historię Jonathana Larsona, twórcy słynnego musicalu Rent. Miranda wraz z Opetaia Foa’i skomponował piosenki do filmu animowanego Vaiana: Skarbu oceanu, który miał swoją premierę w 2016 roku. Lin-Manuel stworzył również piosenki do przepięknej animacji Nasze magiczne Encanto.  Obraz wyróżniono m.in. Złotym Globem i Oscarem za najlepszy pełnometrażowy film animowany.

Percy Jackson and the Olympians zadebiutuje na platformie Disney+. Miesiąc temu został udostępniony zwiastun produkcji.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze