Scarlett Johansson wystąpi w serialu Amazona

Scarlett Johansson zagra główną rolę w nowym serialu dla platformy Amazon Prime Video pt. Just Cause. Produkcja jest oparta na powieści Johna Katzenbacha z 1992 roku. Scarlett będzie również producentem wykonawczym serii.

Powieść doczekała się adaptacji filmowej z 1995 roku – W słusznej sprawie. W główną rolę wcielił się Sean Connery, natomiast Johansson zagrała córkę postaci granej przez Connery’ego. Just Cause skupi się na Madison „Madi” Cowart – reporterce gazety z Florydy, która ma relacjonować ostatnie dni mężczyzny skazanego na śmierć. Wraz z rozwojem akcji dziennikarka zaczyna wierzyć, że więzień jest niewinny.

Zobacz również: Strażnicy Galaktyki: Coraz Bliżej Święta recenzja odcinka świątecznego. My own Kevin Bacon!

Christy Hall (To nie jest OK) została producentem wykonawczym wraz z Jonathanem Lią i Keenanem Flynnem. Nad projektem będzie czuwać szefowa telewizji firmy, Zara Duff. Jest to pierwsza rola Scarlett, w której zagra główna role w serialu.

Scarlett Johansson ma przed sobą pracowity czas. Aktualnie pracuje nad filmem dla Apple TV+ filmu Project Artemis w reżyserii Grega Berlantiego. Aktorka wystąpi obok Chrisa Evansa, który powiadomił media o współpracy na Twitterze. W 2021 oku Scarlett pożegnała się z rolą Czarnej Wdowy w solowym filmie o tej postaci. W tym samym roku Johansson użyczyła głosu jako Ash w drugiej części filmu animowanego Sing.

ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Ola Siądecka

Miłośniczka sztuki w każdym wydaniu. Wielbicielka kina akcji i dramatów. Nie lubi nudy w życiu i na ekranie. W wolnym czasie maluje i słucha muzyki z lat 80-tych.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze