John Wick 4 – oficjalny plakat już w sieci!

John Wick wraca z przytupem. Po wielu miesiącach oczekiwania Keanu Reeves ponownie wcieli się w słynnego zabójcę. Bohater znowu zmierzy się z groźnymi przestępcami czyhającymi na jego życie. Twórcy przedstawili nam oficjalny plakat promujący produkcję. Premiera filmu John Wick 4 nastąpi wiosną przyszłego roku.

W czwartej części John Wick odkrywa drogę do pokonania Wysokiego Stołu i podróżuje między Nowym Jorkiem, Paryżem, Osaką i Berlinem. Zanim jednak zdobędzie wolność, Wick musi zmierzyć się z nowym wrogiem, korzystając z potężnych sojuszy na całym świecie oraz sił, które zmieniają starych przyjaciół we wrogów.

Oprócz Keanu Reevesa w filmie wystąpią: Donnie Yen, Bill Skarsgård, Laurence Fishburne, Hiroyuki Sanada, a także Marko Zaror. Produkcję wyreżyseruje Chad Stahelski, a scenariusz do niego napisali wspólnie Shay Hatten i Michael Finch.

Zobacz również: Dzika noc recenzja filmu. Cicha noc czyli John Wick rózgą i młotem?

John Wick 4 to nie jedyna produkcja z tego uniwersum, która pojawi się na ekranie. Na platformie Amazon Prime zadebiutuje serial The Continental. W listopadzie 2022 roku podano, że Reeves i Ian McShane powtórzą swoje role Johna Wicka i Winstona Scotta w nadchodzącym spin-offie Ballerina, w którym wystąpi Ana de Armas jako baletnica Rooney Brown, zastępując Unity Phelan z Parabellum. Czeka nas jeszcze piąta część Johna Wicka, lecz jak na razie nie ma szczegółów odnośnie produkcji.

 

Ola Siądecka

Miłośniczka sztuki w każdym wydaniu. Wielbicielka kina akcji i dramatów. Nie lubi nudy w życiu i na ekranie. W wolnym czasie maluje i słucha muzyki z lat 80-tych.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze