Jackie Chan potwierdza: Godziny szczytu 4 już w drodze

Godziny szczytu 4 są już w drodze – informację oficjalnie potwierdził Jackie Chan.

Seria komedii kryminalnych, której trzecia odsłona pojawiła się w 2007 roku, doczeka się kontynuacji. Wiadomość potwierdził sam Jackie Chan podczas festiwalu filmowego Red Seas, nie zdradził jednak żadnych szczegółów. Nieoficjalnie mówi się, że Godziny szczytu 4 będziemy mogli zobaczyć już w 2023 roku.

Godziny szczytu 4
Godziny szczytu (1998)

Jackie Chan i Chris Trucker stworzyli niezapomniany duet policjantów. Trylogia rozpoczęta w 1998 pełna była śmiechu, wybuchów i efektownych scen akcji. Nadzieje na kontynuację gasły wraz z kolejnymi latami. Minęło ich 15, a fani, którzy nadal wyczekiwali powrotu, dostali przedwczesny, gwiazdkowy prezent.

Zobacz również: Popkulturowy przegląd miesiąca – najciekawsze premiery filmów, gier i komiksów grudnia 

Wszystkie filmy reżyserował Brett Ratner, prawdopodobnie jednak, po kontrowersjach związanych z jego nazwiskiem i oskarżeniach o molestowanie ze strony Elliota Page i Olivii Munn, Brett nie zasiądzie ponownie na reżyserskim stołku. Na ten moment jedynym pewnikiem jest rola Jackiego Chana, a resztę informacji zapewne poznamy niebawem. Wypatrujcie znaków.

Źródło: Collider

Karol Żołowicz

Zawsze chętny do dyskusji o popkulturze, fanatyczny bibliofil i miłośnik filmografii. Wychowany na horrorach ubiegłego wieku, obecnie rozmiłowany w literaturze fantastyki i grozy. Kocha Lovecrafta, filmy z Willemem Dafoe, ciszę oraz pączki bez nadzienia.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
ucieszony

Krótko i na temat CZYLI JEDNAK SIĘ DA
inne portale powinny się uczyć