One Piece Odyssey ujawnia mechaniki i gameplay na nowym zwiastunie

One Piece Odyssey otrzymało nowy zwiastun. Z niego zaś gracze mogą się dowiedzieć, jak będą wyglądały system walki, eksploracja i wiele innych mechanik.

Zwiastun zaprezentował nam schemat walk analogiczny do gry w kamień, papier, nożyce. Tutaj jednak za „oręże” służą nam prędkość, technika oraz siła – prędkość bije technikę, technika bije siłę, a siła – prędkość. Każdy bohater ma inne proporcje tychże statystyk, zaś w zależności od tego podczas walki mogą wystąpić różnorakie animacje. Gracz może także przełączać się pomiędzy postaciami w trakcie starcia, by móc wykorzystać w pełni ich unikalne zdolności.

Zobacz również: One Piece Film: RED – recenzja filmu

One Piece Odyssey to gra RPG bazująca na znanej serii mangowej pod tytułem One Piece. Odyssey ukaże się na Xbox Series X/S, PS4, PS5 oraz PC 13 stycznia 2023 roku. Trzy dni wcześniej zaś użytkownicy konsol będą mogli przetestować darmowe demo.

Źródła: YouTube, GamingBolt

Patrycja Grylicka

Fanka Far Cry 5 oraz książek Stephena Kinga. Zna się na wszystkim po trochu i na niczym konkretnie, ale robi, co może, żeby w końcu to zmienić i się trochę ustatkować.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze