Naughty Dog wyjaśnia, dlaczego nie zapowiedziało jeszcze nowej gry na PS5

Podczas panelu promującego nadchodzącą premierę serialu The Last of Us, Neil Druckmann – dyrektor Naughty Dog, przedstawił nowe podejście firmy w stosunku do zapowiedzi nadchodzących produkcji.

Neil Druckmann rzucił więcej światła na to, dlaczego studio nie ujawniło jeszcze swojego kolejnego dużego projektu na PlayStation 5. Obecnie Naughty Dog poinformowało, że w studiu trwają prace nad dwiema nowymi grami. Jedna z nich to projekt dla wielu graczy powiązany z The Last of Us, podczas gdy drugi wciąż jest owiany tajemnicą. I chociaż fani nie mogą się doczekać, aby zobaczyć czym będzie nowa gra studia Druckmann wyjaśnił, dlaczego deweloper do tej pory nie odkrył swoich kart.

Zobacz również: Dokrętki Borderlands z nowym reżyserem

Zapowiedzieliśmy Uncharted 4 i The Last of Us Part 2 z dużym wyprzedzeniem, ale w rzeczywistości spowodowało to trochę problemów z równowagą między życiem zawodowym a prywatnym, które czasami mieliśmy w studiu – wyjaśnił Druckmann. Opóźniając nieco ogłoszenie nowego tytułu, możemy bardziej pobawić się harmonogramem i teraz bardziej świadomie podchodzimy do produkcji. Jest więc nasz projekt wieloosobowy (The Last of Us) i jest inny projekt, o którym nic nie powiem oprócz tego,  że jesteśmy nim bardzo podekscytowani.

Pozostaje nam tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać na informacje od Naughty Dog, a kiedy to nastąpi premiera nowej produkcji powinna już jawić się na horyzoncie.

Maksymilian Sikorski

Kinematograficzny boomer. Superbohaterskie kino omija szerokim łukiem, racząc się kolejnymi filmami ubiegłego wieku. Ponadto nałogowy konsolowiec, który większość czasu spędza na wymachiwaniu mieczem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze