FlixClassic – promocyjna oferta na nowy rok

Platforma FlixClassic przygotowała dla miłośników kina noworoczną promocję.

Od 12 stycznia wielbiciele klasyki filmowej będą mogli uzyskać darmowy dostęp do platformy na 3 dni. Jak to zrobić? Od 12 do 22 stycznia potrwa styczniowa promocja platformy VOD. Aby otrzymać darmowy dostęp do serwisu flixclassic.pl na 3 dni, wystarczy zapisać się do newslettera tutaj.

Zobacz również: Przyczajony tygrys, ukryty smok – powstanie serialowa wersja ekranizacji

Na FlixClassic znajduje się obecnie blisko 400 propozycji. Wśród nich wielbiciele kina obejrzą również takie tytuły jak: Atlanta, Młody Sherlock Holmes, Andriej Rublow, Ludzie w niedziele, Człowiek z kamerą czy Nietolerancja, które znajdują się w rankingu Top100 SpoilerMastera tworzonym przez krytyka filmowego i filmoznawcę Michała Oleszczyka.

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze