Robert Downey Jr. na planie filmu Sympatyk

W sieci pojawiły się zdjęcia z planu adaptacji książki Sympatyk. W nowej produkcji od HBO oraz studia A24 Robert Downey Jr. wcieli się w rolę wietnamskiego szpiega.

Fabuła nagrodzonej Pulitzerem powieści skupia się na losach Kapitana, który podczas wojny w Wietnamie służył jako szpieg komunistycznego rządu. Serial przedstawi jego historię, zaczynając od ostatnich dni wojny, by następnie śledzić ją dalej na wygnaniu w Los Angeles oraz w południowej Azji na specjalnej misji.

Zobacz również: Till – recenzja filmu. Historia, którą powinien znać każdy

Za reżyserię odpowiedzialny jest Park Chan-wook, który wcześniej stał za kamerą takich filmów, jak Oldboy czy Służąca. W obsadzie oprócz aktora znanego za rolę Iron Mana zobaczymy również m.in. Kieu Chinh, Vyvy Nguyen, Kayli Tran, Sandrę Oh oraz Evana Shafran. Ponadto Robert Downey Jr. jest również producentem adaptacji razem z Donem McKellarem, Fraserem Ashem oraz Jisuah Backem.

Natalia Banaś

Dumna psia mama, miłośniczka dobrej muzyki, kina oraz lisów. Dla relaksu ogląda i czyta horrory. Wiecznie z głową w chmurach i napiętym kalendarzem. Swoje popkulturowe zachwyty oraz frustracje przelewa na Worspressa i wiadomości głosowe do znajomych. Kiedy nie odpisuje, próbuje zrobić Ghostface'a na szydełku.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze