Cyberpunk 2077: Widmo Wolności z najwyższym budżetem wśród DLC od Redów

Nadchodzący dodatek do Cyberpunka 2077 okazuje się najdroższym spośród tych, które CD Projekt RED kiedykolwiek wypuścił. I nie, nie chodzi tu o jego cenę detaliczną.

Redzi ostatnio potwierdzili, iż Widmo Wolności pochłonęło największy budżet ze wszystkich dodatków do gier, jakie dotychczas wyprodukowali. Początkowo internauci mieli pewne wątpliwości, do czego odnoszą się ich komentarze – wielkości czy budżetu DLC – aczkolwiek deweloperzy rozwiali wątpliwości najpierw na Reddicie, a później również Twitterze. Phantom Liberty może się więc oficjalnie poszczycić mianem najdroższego dodatku od CD Projekt RED. Oby tylko w parze z ceną szła też jakość.

Zobacz również: Cyberpunk: Edgerunners – recenzja serialu. Tego mi było trzeba

Cyberpunk: Widmo Wolności to historia utrzymana w klimacie thrillera szpiegowskiego umiejscowiona w zupełnie nowej lokalizacji gdzieś w Night City. Dodatek ukaże się w 2023 roku na pecetach, Xboxach Series S/X oraz PlayStation 5.

Źródło: Eurogamer

Patrycja Grylicka

Zapalona fanka Far Cry 5 oraz książek Stephena Kinga. Zna się na wszystkim po trochu i na niczym konkretnie, ale robi, co może, żeby w końcu to zmienić i się trochę ustatkować.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze