Disney+ – jakie nowości zobaczymy w lutym?

Disney+ będzie świetnym towarzyszem wciąż długich lutowych wieczorów. Luty to również miesiąc zakochanych. Na platformie czeka na was mnóstwo animowanych i fabularnych klasyków do oglądania z drugą połową i w większym gronie. Wśród nich są np. „Pretty Woman” czy „Zakochany kundel”. Nie zabraknie też propozycji dla tych, którzy nie obchodzą walentynek. Tych drugich z pewnością zainteresuje serial “Rozterki Fleishmana”. Główne role grają tam Jesse Eisenberg i Claire Danes, a który opowiada o próbie odnalezienia się w życiu po rozpadzie małżeństwa.

Disney+ oferuje mnóstwo seriali i programów dla fanów tematyki true-crime. W lutym nie zabraknie nowości – już 15 lutego będziemy próbowali rozwiązać zagadkę, kim jest „Morderca na kampusie”. 22 lutego wciągniemy się w „Zabójczą sieć”, która śledzi pracę nieustępliwych i pomysłowych internetowych detektywów, próbujących rozwiązać niektóre z najbardziej frustrujących spraw morderstw w Ameryce Północnej, wykorzystując cyfrowe ślady, bazy danych DNA i potęgę mediów społecznościowych.

Zobacz również: Cyberpunk 2077: Widmo Wolności z najwyższym budżetem wśród DLC od Redów

W lutym powracają m.in. Daleka północ z 2. i 3. sezonem oraz Wu-Tang: An American saga z 3. sezonem (3 odcinki na start, kolejne co tydzień). Poniżej znajdziecie resztę propozycji, które wylądują na platformie w przyszłym miesiącu.


ROZTERKI FLEISHMANA

(SERIAL ORYGINALNY DISNEY+)
Wszystkie odcinki dostępne: 22 lutego

Rozterki Fleishmana to historia 41-letniego Toby’ego Fleishmana. Mężczyzna właśnie się rozwiódł i odważnie zanurkował w nowy świat aplikacji randkowych, osiągając sukcesy, jakich nigdy nie miał w młodości, zanim się nie ożenił pod koniec studiów medycznych. Ale na samym początku jego pierwszego lata wolności seksualnej była żona Rachel znika, zostawiając go z 11-letnią Hannah i 9-letnim Sollym i bez żadnych wieści, gdzie jest i czy planuje powrócić. Starając się pogodzić opiekę nad dziećmi, odnowioną znajomość z przyjaciółmi Libby i Sethem, ewentualny awans w szpitalu, na który długo czekał, a także wszystkie kwalifikujące się kobiety, jakie ma do zaoferowania Manhattan, uświadamia sobie, że nigdy nie odkryje, co stało się z Rachel, dopóki w końcu nie zmierzy się z przyczynami rozpadu ich małżeństwa.


CZARNA PANTERA: WAKANDA W MOIM SERCU

Premiera na Disney+ 1 lutego
Disney+

W Czarnej Panterze: Wakanda w moim sercu Studia Marvel królowa Ramonda (Angela Bassett), Shuri (Letitia Wright), M’Baku (Winston Duke), Okoye (Danai Gurira) i Dora Milaje (m.in. Florence Kasumba) po śmierci króla T’Challi bronią swojej ojczyzny przed atakiem obcych sił. Gdy ludność Wakandy próbuje się odnaleźć w nowej rzeczywistości, ich bohaterowie muszą zjednoczyć siły z pomocą Psa Wojny Nakii (Lupita Nyong’o) oraz Everetta Rossa (Martin Freeman) i stworzyć nową przyszłość Wakandy. Oprócz Tenocha Huerty w roli Namora, władcy ukrytego podwodnego królestwa, w filmie zobaczymy Dominique Thorne, Michaelę Coel, Mabel Cadenę i Alexa Livanalliego.


DARBY I DUCHY

(FILM ORYGINALNY DISNEY+)
Premiera w Disney+ 27 stycznia

Di

Darby Harper zyskuje zdolność widzenia zmarłych ludzi po wypadku, w którym ociera się o śmierć. W rezultacie staje się introwertyczna, odcina się od rówieśników z liceum i woli spędzać czas na doradzaniu samotnym duchom, które mają niedokończone sprawy na ziemi. Wszystko niespodziewanie zmienia się, gdy Capri, królowa najbardziej ekskluzywnej kliki w szkole, tuż przed swoja imprezą na cześć siedemnastych urodzin niespodziewanie umiera w dziwnym wypadku. Capri błaga Darby, żeby mimo jej śmierci impreza odbyła się zgodnie z planem. Aby uniknąć gniewu zmarłej szkolnej divy Darby musi wydostać się z narzuconej sobie samotni i wymyślić siebie na nowo na podobieństwo Capri. Oznacza to zaprzyjaźnienie się z ludźmi, których wcześniej unikała.


RODZINA DUMNYCH. GŁOŚNIEJ I DUMNIEJ

(SERIAL ORYGINALNY DISNEY+)

Wszystkie odcinki dostępne 1 lutego

Disney+

Serial Rodzina Dumnych. Głośniej i dumniej to pełna ciepła i humoru kontynuacja uznanej serii, opowiadająca o perypetiach 14-letniej Penny i jej rodziny we współczesnym świecie. Jej mama, Trudy, ma nową pracę, jej tata, Oscar, jeszcze bardziej szalone plany, a sama Penny staje przed nowymi wyzwaniami, do których zalicza się uświadomiona społecznie i wymądrzająca się koleżanka.


MISTRZOWIE KUCHNI W DZICZY
(SERIAL ORYGINALNY DISNEY+)

Wszystkie odcinki dostępne 1 lutego

Wzniesienie się na kulinarne szczyty nigdy nie wymagało tyle wysiłku. W każdym odcinku Mistrzów kuchni w dziczy dwóch światowej klasy szefów kuchni znajdzie się w dziczy, gdzie czekać będzie na nich żmudna i bezprecedensowa misja – przetrwać i zebrać wystarczająco dużo dostępnych w naturze produktów, by przygotować z nich posiłek godny pięciogwiazdkowej restauracji. Kulminacją każdego odcinka będzie starcie szefów kuchni jeden na jednego w „kuchni w dziczy”. Korzystając z zebranych produktów i pomysłowości będą musieli stworzyć smaczne dania, które zrobią wrażenie na jurorach.


RANDKA CARLA

(KRÓTKOMETRAŻOWY FILM ORYGINALNY DISNEY+)
Premiera na Disney+ 10 lutego

W filmie krótkometrażowym Pixar Animation Studios Randka Carla Carl Fredricksen z oporami wybiera się na randkę, ale nie wie, jak ma się na niej zachować. Jego wierny przyjaciel As podsuwa mu wypróbowane sposoby na zawieranie przyjaźni – o ile jest się psem.

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze