Horrorowy Kubuś Puchatek dostanie kontynuację!

Kubuś Puchatek: Krew i miód samym zwiastunem wywołał poruszenie i zainteresowanie. Twórcy postanowili nie czekać i już otrzymaliśmy informacje o drugiej części krwawego widowiska. 

W poniedziałek na oficjalnym koncie filmu na Twitterze opublikowano plakat sequela, potwierdzając kontynuację krwawej historii o Kubusiu Puchatku. Plakat przedstawia czarne tło i zakrwawioną liczbę 2. Najbardziej interesującym elementem jest opis, brzmiący: Przyjaciele zbiorą się… Aby się zemścić. Daty premiery możemy spodziewać się wkrótce.

Zobacz również: Najlepsze horrory w historii

Fathom Events potwierdziło, że film Kubuś Puchatek: Krew i miód można będzie zobaczyć już od 15 lutego w kinach w USA. Premierę w Polsce zaplanowano na 31 marca. Twórcy muszą być więc pewni swego, skoro potwierdzenie drugiej części zostało wypuszczone, zanim światło dzienne ujrzała pierwsza część.

 

Producent wykonawczy – Stuart Alson – w swoim oświadczeniu powiedział:

Byliśmy przytłoczeni entuzjastyczną reakcją publiczności. Od czołowych firm medialnych i magazynu Rolling Stone poprzez USA Today czy TMZ, po indywidualne komentarze na Reddit i YouTube – świat pragnie Krwi i Miodu, a my cieszymy się, że możemy współpracować z Fathom, aby dostarczyć Kubusia Puchatka, jakiego jeszcze nie widzieliście.

Zobacz również: Gambit Królowej 2 nie powstaje –  Anya Taylor-Joy obwinia hakera za tweeta o kontynuacji

Natomiast dyrektor generalny Fathom Events, Ray Nutt, dodał:

Ten film był na naszym radarze od kilku miesięcy, a zaangażowanie widzów wciąż rośnie w niesamowitym tempie. Jesteśmy podekscytowani naszą inauguracyjną współpracą z ITN, aby zapewnić fanom horrorów coś, czego nigdy wcześniej nie widzieli w tym gatunku. Zapnijcie pasy.

Wy również czekacie na krwawą historię o misiu z naszego dzieciństwa?

Luiza Czarnecka

Zakochana w twórczości J.R.R. Tolkiena od dziecka (tak, trylogia Jacksona była zapalnikiem). W wolnych chwilach czytam wszystko, co wpadnie mi w ręce, ale najbardziej cenię dobrą fantastykę z kubkiem herbaty. W międzyczasie studiuje i oglądam dobre filmy i seriale (fanka Darklinga numer 1). Zainteresowań i hobby nigdy nie mało, więc próbuję wszystkiego po trochu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze