Ghostbusters: Spirits Unleashed z darmowym DLC

Ghostbusters: Spirits Unleashed, pełna akcji gra wideo typu 4v1 hunt or haunt od ekspertów asymetrycznego multiplayera z IllFonic. Wydają oni pierwsze DLC – premiera 31 stycznia 2023 roku. To napakowane DLC dostępne ZA DARMO przy zakupie oryginalnej gry dostępnej na PC/Epic Games Store, PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S i Xbox One. Najważniejsze informacje:

● Nowa mapa – The Facility. The Facility zamknięto na dobre w późnych latach 80-tych i zostało niedawno zakupione przez prywatną grupę inwestorów. Mają oni plany renowacji i ponownego otwarcia obiektu. Niestety dla nich, jest on nękany przez duchową aktywność. Ekipy budowlane odmawiają wejścia do tego nawiedzonego ośrodka zdrowia. Dyrektor projektowy Illfonic, Jordan Mathewson dzieli się tym, co sprawia, że gra na tej mapie jest wyjątkowa:

Wygląd, w którym ta przestrzeń gry jest zużyta przez czas, daje graczom wyjątkowe uczucie w porównaniu z naszymi obecnymi lokalizacjami pracy [mapami]. Robotnicy budowlani są cywilami i rozpoczęli renowację tego obiektu. Niestety odkryli oni, dlaczego został on przed laty opuszczony. Zróżnicowane korytarze połączone ze średniej wielkości pomieszczeniami są budowane piętrowo, aby zapewnić unikalne, bardziej intymne doświadczenie gry z bardziej przerażającą estetyką. Będzie kilka ciekawych sposobów na wykorzystanie tych nowych obszarów na tej mapie na korzyść każdego gracza, Pogromcy Duchów lub Ducha.

Zobacz również: Hi-Fi Rush – recenzja gry. Devil May Cry spotyka Patapony

● Nowy typ ducha – Glutton, w tym Muncher oraz dwa dodatkowe warianty. Natychmiast rozpoznawalny, Muncher, jest ulubionym i najczęściej pożądanym przez fanów Duchem. Jeśli jesteś entuzjastą nawiedzania, to nie będziesz zawiedziony, gdy dostaniesz w swoje ręce ten psotny typ ducha.

● Dodatki do remizy – Gracze zobaczą nowe opcje dostosowywania postaci, sprzęt taki jak Belt Gizmo i Disruptor Pylon, wraz z ulepszeniami w mocowaniach sprzętu i nie tylko.

Zobacz również: Fire Emblem Engage – recenzja gry. Mamy tu fanów japońszczyzny?

● Rozgrywka – Zespół ciężko pracował nad poprawą matchmakingu w grze. Ulepszono również wszystkie boty w grze, te nawiedzające Cię i te pomagające Ci w zwalczaniu duchów. Dodatkowo IllFonic planuje wypuszczać podobne DLC Drops w każdym kwartale 2023 roku za darmo, oprócz ciągłych łatek Quality of Life wspierających Ghostbusters: Spirits Unleashed. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.GhostbustersSU.com, a także na kanałach Instagram, Twitter i Facebook.

Tymoteusz Łysiak

Entuzjasta popkultury, który najpewniej zamiast kolejnego "Obywatela Kane" wolałby w kinie więcej produkcji w stylu "Toksycznego mściciela". Fan dziwności, horroru, praktycznych efektów, kociarz, psiarz i miłośnik ludzi. W grach lubujący się w satysfakcjonującym gameplay'u. Życie teatrem absurdu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze