Aktualizacja Dragonflight 10.0.7 jest już dostępna w ramach testów

Poszukiwacze przygód Azeroth, którzy są ciekawi nowości czekających w 1 sezonie, mogą udać się na publiczny serwer testowy (PST) i sprawdzić nowe funkcje zaplanowane na aktualizację zawartości 10.0.7, która zostanie zaimplementowana jeszcze w tym roku.

Nowe centralne miasto – Zakazane Rubieże (Forbidden Reach): Przywoływacze powracają do swojego obszaru początkowego, by wykonywać nowe zadania. Tymczasem inni śmiałkowie uzyskają dostęp do tego obszaru pierwszy raz.
Nowa frakcja: Furbolgowie Mrozu (Winterpelt Furbolg): Gracze mogą zacząć zdobywać zaufanie tej nowej frakcji na Lazurowym Płaskowyżu (Azure Span).

Zobacz również: Dead Space – recenzja gry. Tylko remake i aż remake

Nowa kombinacja rasy i klasy – mnich: W przypadku aktualizacji przedpremierowej Dragonflight rasy główne i sprzymierzone uzyskały dostęp do klas łotra, kapłana i maga. Tym razem mnich będzie następną klasą dostępną dla wszystkich ras innych niż draktyrowie.
Nowy tradycyjny pancerz i opcje wyglądu dla ludzi i orków: Gracze mogą zobaczyć nowy tradycyjny pancerz dla oryginalnych klas World of Warcraft. Dostępne są także kolory włosów, o które prosiła społeczność.
Zmiany balansu klas:  Zdolności kilku bohaterów otrzymają zmiany balansu oraz modyfikacje odpowiadających im drzewkom talentów.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze