Piąty odcinek The Last of Us zadebiutuje wcześniej! Mamy zwiastun

Przepraszamy wszystkich, którzy postawili pieniądze na wygraną zombie w Super Bowl: HBO oficjalnie przesunęło datę premiery piątego odcinka The Last of Us. Epizod 5 będzie miał premierę już 10 lutego!

HBO zadecydowało, że w związku z Super Bowl, które zawsze przyciąga rzesze widzów przed telewizory, piąty odcinek The Last of Us zostanie dodany do biblioteki HBO Max już w najbliższy piątek (10 lutego). Poniżej możecie obejrzeć zwiastun nadchodzącego odcinka.

Zobacz również: Najlepsze gry na PlayStation 5

Oficjalny opis serialu: Historia przedstawiona w „The Last of Us” rozgrywa się dwadzieścia lat po tym, jak to, co znaliśmy jako współczesna cywilizacja zostało zniszczone. Joel, zaprawiony w bojach ocalały, zostaje zatrudniony do przemytu z opresyjnej strefy kwarantanny 14-letniej dziewczynki, Ellie. To, co zaczyna się jako niewielkie zadanie, wkrótce staje się brutalną, łamiącą serce podróżą po Stanach Zjednoczonych. Wyprawą, w której by przetrwać, mogą polegać wyłącznie na sobie nawzajem.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze