Constantine 2 – sequel jednak nie powstanie

Jakiś czas temu Internet obiegła informacja o planowanej kontynuacji kultowego filmu Constantine. Wygląda jednak na to, że sequel z Keanu Reevesem w roli głównej jest kolejnym projektem skreślonym przez Jamesa Gunna i Petera Safrana. 

Pierwotnie Francis Lawrence miał powrócić na fotel reżyserski, zaś Akiva Goldsman został wybrany do współpracy nad scenariuszem. Za kontynuacją przemawiał fakt, że popularność filmu wzrosła, a Reeves jest obecnie bardzo popularnym aktorem. Niestety, powody te wydają się nie przemawiać do DC Studios. Według znanego insidera KC Walsha twórcy odwołali produkcję Constantine 2. Jak dodaje:

To był film, któremu dali zielone światło w akcie desperacji, ponieważ nie byli pewni kierunku, w którym podąży DC, a potrzebowali czegoś po 2023 roku.

Zobacz również: Pukając do drzwi – recenzja filmu. Puk Puk! Kto tam?

Warto zauważyć, Constantine 2 zapowiedziano przed powstaniem DC Studios. Teraz okazuje się, że sequel dołączy do takich tytułów jak film Batgirl, czy serial Pennyworth: The Origin of Batman’s Butler jako jeden z projektów skreślonych przez Jamesa Gunna i Petera Safrana. Duo chce bowiem stworzyć nową erę dla DCU.

Natalia Banaś

Nie umie pisać o sobie, bo zawsze zapomina coś o sobie dodać. Kobieta wielu zainteresowań i zajęć, ale popkultura zawsze pozostaje na jednym z pierwszych miejsc.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze