Koszmar Minionego Lata dostanie sequel! Znamy gwiazdy produkcji

Po spektakularnym sukcesie filmu Krzyk (2022), Sony włącza się do gry sequele po latach i daje zielone światło kolejnej części serii Koszmar Minionego Lata.

Deadline donosi, że studio rusza z sequelem I Know What You Did Last Summer, a film nakręci Jennifer Kaytin Robinson (Zróbmy Zemstę, Ktoś Wyjątkowy). Mimo, że prace nad filmem są jeszcze na bardzo wczesnym etapie, zarówno Jennifer Love Hewitt jak i Freddie Prinze Jr. są w trakcie rozmów, aby ponownie wcielić się w role Julie James i Raya Bronsona. Duet ten wystąpił wcześniej w kultowym slasherze Koszmar Minionego Lata z 1997 roku i jego sequelu z 1998 roku.

Zobacz również: Najlepsze horrory w historii

Leah McKendrick pisze scenariusz oparty na oryginalnym pomyśle na sequel, który opracowała wraz z Robinson. Ich pomysł podobno „rozwalił” szefów studia. Nie znamy jeszcze żadnych szczegółów, ale jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, kolejna odsłona Koszmar Minionego Lata może trafić do produkcji przed końcem roku.

Oficjalny opis filmu: Czwórka młodych mieszkańców Southport, rybackiej osady w Karolinie Północnej hucznie świętuje pożegnanie ze szkołą. Święto Niepodległości kończą na plaży, skąd mocno pijani wracają do domu. Prowadzony przez Raya samochód Barry’ego ostro wchodzi w zakręt i uderza idącego z przeciwka mężczyznę. Julie namawia do powiadomienia policji, ale wtedy plany życiowe całej czwórki wezmą w łeb. Młodzi postanawiając więc wrzucić ciało do morza, choć mężczyzna zdradza oznaki życia… Mija rok, Julie jedzie do domu na studenckie wakacje, gdzie czeka na nią liścik, „Wiem, co zrobiłaś minionego lata”. To nie głupi żart, ale niebezpieczna groźba. Człowiek w sztormowym płaszczu z rybackim hakiem w dłoni zabija naprawdę.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze