SXMPRA w Warszawie!

SXMPRA wystąpi w Warszawie! Artystę będzie można usłyszeć w Hydrozagadce już 24 marca.

Sxmpra dorastał pomiędzy Nową Zelandią i Australią, a jedyną niezmienną rzeczą był dla niego Internet, który pozwolił na eksploatację podziemnych światów rapu oraz nu-metalu. Artysta jest enigmatyczną siłą rapowego undergroundu. W Polsce wystąpi on 24 marca w warszawskiej Hydrozagadce.

Zobacz również: Kama Kamakazi – Kama Kamakazi – recenzja płyty

Tożsamość artysty była owiana tajemnicą od czasu jego pojawienia się na rapowej scenie w 2018 roku. Po spójnej serii singli z tamtego okresu, w zeszłym roku ukazał się najpopularniejszy utwór rapera COWBELL WARRIOR!. Utwór doczekał się ponad 77 milionów odtworzeń na Spotify.

https://www.youtube.com/watch?v=zlOuHvqZ71Y

Chociaż jest obecnie najszybciej rozwijającym się raperem streamingowym w Nowej Zelandii, Sxmpra nigdy nie traktował twórczości muzycznej w kategoriach kariery. Zamiast tego kontynuował naukę filmową. Świat wizualny jest głęboko zintegrowany z jego sztuką jako rapera, co widać w teledyskach artysty. Sxmpra stosuje mroczne, niesamowite i złowrogie elementy starego horroru, takiego jak Halloween Roba Zombie, a następnie przetwarza je we własną, gotycką estetykę.

Bilety można kupić tutaj: Kup bilet

Konrad Zet

Aspirujący filmowiec, krytykujący raperów i hobbystycznie robiący krzywdę sobie i kolegom z maty.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze