Spider-Man Noir otrzyma własny serial!

Spider-Man Noir dostanie własny serial od Amazona. Serialowe uniwersum Pajączka rozwija się w najlepsze.

Rok temu Sony Pictures podpisało umowę z Amazonem, zapowiadając przy tym swój pierwszy serial ze świata Spider-Mana, Silk: Spider Society. Dziś otrzymaliśmy informację, że Amazon zapowiedział kolejny projekt związany z postaciami Marvela, do których Sony ma prawa. Jest nim nie kto inny jak Spider-Man Noir.

Z najnowszych informacji wynika, że akcja, podobnie jak w komiksie, będzie działa się w latach 30. dwudziestego wieku w Nowym Jorku. Zmianą jednak ma być fakt, że głównym bohaterem nie będzie Peter Parker, a starzejący się detektyw, który jakimś przypadkiem zyskał moce Spider-Mana.

Zobacz również: Jack & Rose – recenzja. Zostawcie Titanica

SPIDER-MAN NOIR
Fot. Kadr z filmu Spider-Man: Universum

Za opracowanie serialu odpowiadać będzie Angela Kang, showrunnerka pracująca przy The Walking Dead. Scenarzystą, a zarazem producentem wykonawczym będzie Oren Uziel, pracujący niedawno przy chociażby Zaginionym Mieście z Sandrą Bullock. Dobrą wiadomością jest udział Phila Lorda i Christophera Millera jako pomocnicy przy opracowaniu serialu. Przypomnijmy, że panowie pracowali przy oscarowym Spider-Man: Universum, w którym z resztą Spider-Man Noir również się pojawił. Głosu użyczył mu wówczas Nicolas Cage.

Data premiery, fabuła i obsada nie są na razie znane.

ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Jakub Kwiatkowski

Grafik i ilustrator, który stara się z tego żyć. Jak to w życiu studenta, bywa różnie, więc z miłości do popkultury przekładam też swoje wrażenia na teksty.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze