Flash – nowy plakat produkcji potwierdza premierę

Otrzymaliśmy oficjalny materiał promocyjny nadchodzącego filmu DC.

Filmowy Flash nie miał łatwej drogi. Zarówno bałagan w szefostwie i organizacji Warner Bros. jak i problemu, który na okrągło stwarzał odtwórca głównej roli skutecznie poddawały w wątpliwość, czy film w ogóle wyjdzie. Jak się okazuje, to już na szczęście za nami. Ezra Miller się „ogarnął”, a zamieszanie wokół przeszłości DC też już raczej za nami. Wraz z ogłoszeniami Gunna i Safrana dostaliśmy potwierdzenie, że film ma się dobrze, i zgodnie z planem wkrótce trafi do kin.

Zobacz również: Spider-Man Noir otrzyma własny serial!

W związku z tym możemy powoli czekać na wysyp materiałów promocyjnych. Jedną z oficjalnych zapowiedzi, która ostatnio ujrzała światło dzienne jest plakat produkcji. Widzimy na nich głównego bohatera w jaskini Batmana. U góry możemy dojrzeć natomiast kultowy Batwing, znany z ekranizacji z 1989 roku z Michaelem Keatonem. Może to dowodzić, że mimo wielu niejasnych szczegółów fabularnych, aktor wystąpi w filmie.

Powyższy plakat potwierdza, że Flash trafi do kin już 16 czerwca.

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze