Lauren Spencer-Smith z nowym singlem Best Friend Breakup

Wokalna i muzyczna wszechstronność uczyniła z Lauren Spencer-Smith przełomową gwiazdę 2022 roku. Teraz ulubienica Pokolenia Z rozpoczyna 2023 rok singlem Best Friend Breakup.

19-letnia Lauren Spencer-Smith, piosenkarka i autorka tekstów z Kanady, szykuje się do wydania debiutanckiego krążka. Jedną z jego pierwszych zapowiedzi jest właśnie Best Friend Breakup opowiadające o kłótni najlepszych przyjaciół. Lauren daje popis swojego wokalu, śpiewając o niezwykle osobistym, ale i uniwersalnym doświadczeniu. Los Angeles Times nie bez powodu chwalił jej głos:

To jeden z tych cudów natury, które potrafią poruszyć słuchaczy bez względu na okoliczności.

Zobacz również: Star Wars. Leia, tom 1 – recenzja mangi. Girl, You ll be a woman soon

Lauren ma za sobą udany 2022 rok. Zgromadziła prawie miliard streamów, a dzięki platynowemu w Stanach singlowi Fingers Crossed podbiła wiele list przebojów. Wydała też poruszające ballady Flowers i Narcissist. Wystąpiła m.in. u Jimmy’ego Fallona, na MTV VMA, a także People’s Choice Awards, gdzie była nominowana do nagrody Najlepszy nowy artysta. Apple Music nazwał ją jedną z 5 przełomowych artystów 2022 roku.
Lauren Spencer-Smith nie owija w bawełnę. Kiedy podchodzi do mikrofonu, piosenkarka z Vancouver Island dzieli się historiami, którymi zwykle wymieniają się tylko najlepsi przyjaciele. Niefiltrowane uczucia uzupełniają się z oszałamiającym wokalem, śledząc wzloty, upadki i wszystko pomiędzy. Lauren została uhonorowana dwiema nominacjami do prestiżowej nagrody JUNO 2023 w kategorii Artysta roku oraz w głosowaniu fanów. Aktualnie pracuje nad debiutanckim albumem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze