Ted Lasso – data premiery trzeciego sezonu i nowy zwiastun!

Wiemy, kiedy powróci Ted Lasso!

Uznana przez krytyków komedia sportowa powróci w środę, 15 marca, z nowymi odcinkami pojawiającymi się co tydzień. Trzeci sezon serialu Ted Lasso będzie składał się z 12 odcinków.

Oficjalny opis nowego sezonu: Świeżo awansowany AFC Richmond zostaje przewidziane przez media jako główny kandydat do spadku z Premier League. Nate (Nick Mohammed), teraz okrzyknięty 'cudownym dzieckiem’, pracuje dla Ruperta (Anthony Head) w West Ham United. W następstwie kontrowersyjnego odejścia Nate’a z Richmond, Roy Kent (Brett Goldstein) wkracza jako asystent trenera, obok Bearda (Brendan Hunt). Podczas gdy Ted (Jason Sudeikis) zajmuje się presją w pracy, nadal zmaga się z własnymi problemami osobistymi, Rebecca (Hannah Waddingham) koncentruje się na pokonaniu Ruperta, a Keeley (Juno Temple) zostaje szefem własnej agencji PR. Sprawy wydają się przybierać zły kierunek zarówno na boisku, jak i poza nim, ale Team Lasso jest nastawiony na to, by mimo wszystko dać z siebie wszystko i pokonać przeciwności losu.

Zobacz również: Magic Mike: Ostatni Taniec – recenzja filmu. Wyginaj śmiało ciało

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze