SlavicPunk: Oldtimer trafi na rynek jeszcze w tym roku

Debiutancka gra od Red Square Games trafi do sprzedaży w drugim kwartale 2023 roku.

Informację o dacie premiery SlavicPunk: Oldtimer dostaliśmy przy okazji nowego trailera produkcji. Filmik jest co prawda króciutki – zaledwie jednominutowy – ale dobrze nakreśla klimat całej produkcji. Pokazano w nim zarówno parę widoczków z podniszczonego cyberpunkowego miasta będącego głównym miejscem akcji, jak i drobną zajawkę gameplayu. Całość nagrania możecie obejrzeć na końcu newsa.

Zobacz również: PERISH – recenzja gry. Do Czyśćca i z powrotem

SlavicPunk: Oldtimer to izometryczna strzelanka oparta na twórczości Michała Gołkowskiego, uznanego polskiego autora science-fiction i fantasy. To właśnie Michał Gołkowski stworzył historię Yanusa – prywatnego detektywa z burzliwą przeszłością, który próbuje rozwiązać sprawę skradzionych danych, walcząc ze swoimi wewnętrznymi demonami, miejskimi gangami i wszechpotężną korporacją odpowiedzialną za rozkład miasta, które kiedyś nazywał swoim.

Źródła: YouTube, Steam

Patrycja Grylicka

Fanka Far Cry 5 oraz książek Stephena Kinga. Zna się na wszystkim po trochu i na niczym konkretnie, ale robi, co może, żeby w końcu to zmienić i się trochę ustatkować.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze