Frank Grillo dołączy do nowego uniwersum DC? Wszystko na to wskazuje

Frank Grillo to 57-letni aktor znany głównie z serii Noc Oczyszczenia oraz krótkiej roli Brocka Rumlowa w MCU. Czy teraz zamieni Marvel na DC? Aktor informuje o tym na swoim Instagramie.

Frank Grillo w ciągu swojej kariery wystąpił w trzech filmach MCU. Były to Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz, Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów oraz Avengers: Koniec gry. Wcielił się on w komiksowego wroga Steve’a Rogersa, czyli w Brocka Rumlowa (Crossbones). Początkowo jego rola miała mieć większe znaczenie dla kinowego uniwersum, ale zakończyła się tylko na pobocznych rolach w dwóch filmach Kapitana Ameryki i na krótkim wystąpieniu w czwartej części Avengers. Teraz aktor zapowiada swoje możliwe przejście do nowego projektu, jakim jest uniwersum DC, które doczeka się restartu po 10 latach. Według najaktywniejszych fanów świeżego projektu Jamesa Gunna i Petera Safrana Frank Grillo pasowałby do dwóch roli: Deathstroke’a oraz Ra’s al Ghula. Jak dalej potoczy się cała sytuacja? Tego jeszcze nie wiemy, ale na pewno będziemy Was o wszystkim stale informować.

Zobacz również: Ant-Man i Osa: Kwantomania – recenzja filmu

Frank Grillo

Kacper Stefański

Marvelomaniak. Mam 17 lat. Mógłbym żyć całą wieczność tylko po to, żeby obejrzeć kolejny film MCU albo następną trylogię Gwiezdnych Wojen.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze