Pusha T pierwszym headlinerem OFF Festival Katowice 2023!

Pusha T, jeden z najlepszych amerykańskich raperów i autor świetnie przyjętego albumu It’s Almost Dry, będzie headlinerem tegorocznej edycji OFF Festival.

Raper z Virginii, którego pierwszy etap kariery to Clipse, fantastyczny duet dzielony z bratem. Od ponad dekady Pusha T pracuje na własny rachunek i na konkurencję patrzy z góry. Jego czwarty album solowy „It’s Almost Dry” (2022) zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboardu, a dograli się do niego tacy goście, jak Kanye West, Jay-Z, Pharrell Williams i Kid Cudi.

Zobacz również: Zdechły Osa – BRESLAU HARDCORE – recenzja płyty

Album z 2018 roku, Daytona, mógł być uznany za szczyt jego kariery, chwalony zarówno przez fanów, jak i krytyków. Ale na It’s Almost Dry, Pusha podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej – zauważa recenzent NME i trudno się z nim nie zgodzić. Zarówno poprzednia płyta, jak i najnowsza nominowane były do Grammy w kategorii Best Rap Album.

Zobacz również: Prywatny bal – wywiad z Cyrko. Zaczęłam trochę kombinować

Gospodarzem OFF Festivalu jest Miasto Katowice, a Sponsorem Głównym – Perlage.

OFF Festival Katowice 2023 odbędzie się w dniach 4-6 sierpnia 2023, tradycyjnie w Dolinie Trzech Stawów. Na stronie www.off-festival.pl już dostępna jest pula karnetów 3-dniowych w cenie 429 zł oraz 3-dniowych z polem namiotowym – 549 zł.
ŚLEDŹ NAS NA IG
https://www.instagram.com/popkulturowcy.pl/
Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze