Ruszyła przedsprzedaż nowego albumu Vito Bambino! Pracownia z dodatkami

Nowy album Vito Bambino nadchodzi! Pracownia ma zapowiedzianą premierę na 28 kwietnia. Od dzisiaj jednak można kupić płytę w przedsprzedaży. Zamówienia w preorderze będą zawierać materiały specjalne i dodatki.

Przedsprzedaż Pracowni ruszyła pełną parą. W specjalnych boxach przedpremierowych znajduje się album w wersji reżyserskiej. W przedpremierowych wydaniu znajdą się niepublikowane na samej płycie numery, szkice piosenek i nagrania prosto od Vito Bambino. Dodatkowo, w przedsprzedaży można się też zaopatrzyć w plakaty, nad których wzorami pracował artysta. Pojawiły się też skarpetki z tytułem albumu.

Każdy kupujący album Pracownia w przedsprzedaży na stronie http://www.defjam.pl/, dostanie maila z kodem umożliwiającym zakup biletu na jesienną trasę koncertową. Przedsprzedaż biletów i promocja zakończy się 28 lutego, a już 1 marca o godz. 12.00 rozpocznie się ogólna sprzedaż.

Zobacz również: Muzyczny Radar Premier #5

Trasa koncertowa obejmie 17 miast, a rozpocznie się 19 października w Warszawie. Pracownia to drugi solowy album Vito Bambino. Single promujące album takie jak Etna Podpalmy to biją rekordy popularności jeszcze przed oficjalną premierą płyty.

Obrazek główny: Rytmy.pl.

Anna Baluta

Dużo czyta, a jeszcze więcej ogląda, a na dodatek o tym pisze. Zwiedza światy fantasy i lubi kultowe sitcomy. Między serialami studiuje i poznaje amerykańską kulturę i popkulturę.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze