The Machine – zwiastun komedii sensacyjnej z Markiem Hamillem

Pełna akcji historia inspirowana jest stand-upowym występem.

Studio Sony Pictures zaprezentowało zwiastun nadchodzącej produkcji The Machine. W głównej roli występuje Bert Kreische, który jest autorem stand-upu z 2016 roku, na bazie którego stworzono historię. Na ekranie partneruje mu Mark Hamill, wcielający się w jego filmowego ojca. 

Zobacz również: Superman i Lois – nowy plakat zapowiadający 3. sezon 

Fabuła dotyczy jednej z szalonych opowieści o podróży do Rosji, prezentowanych na występie. Akcja dzieje się jednak 23 lata po tych wydarzeniach. Główny bohater – Bert – mieszka w Stanach i właśnie mierzy się z kryzysem rodzinnym. Niespodziewanie w jego domu pojawia się jego ojciec, a razem z nim przestępcza przeszłość. Pewna rosyjska gangsterka porywa dwójkę bohaterów i wywozi do Rosji.

Wspomniany szalony zwiastun możecie zobaczyć poniżej. Premiera filmu The Machine odbędzie się 25 maja 2023 roku.

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze