Namor może powrócić w Avengers: The Kang Dynasty!

Debiutujący w sequelu Czarnej Pantery jako Namor, Tenoch Huerta może powrócić do roli w piątej części Avengers.

Avengers: The Kang Dynasty to film, spinający piątą fazę Kinowego Uniwersum Marvela. Scenarzysta filmu, Jeff Loveness (który nota bene pisał scenariusz do Ant-Man i Osa: Kwantomania i odcinka Ricka i Morty’ego z Panem Nimbusem) dał fanom do myślenia, sugerując powrót Namora w projekcie. W rozmowie o nim z redakcją Comicbook.com przyznał:

Jestem podekscytowany żeby napisać Namora.

Zobacz również: Ranking seriali MCU

NAMOR
Fot. Kadr z filmu Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu

Kevin Feige sam przyznał, że postać ma aż 80 lat historii komiksów, którą można wykorzystać, a sam Huerta nie kryje swojego entuzjazmu, by ponownie wcielić się w rolę anty-bohatera.

Mam nadzieję! Mam nadzieję!! Bo chcę dłuższy kontrakt! Chcę więcej zer w moim kontrakcie! Nie, żartuję. Mam na myśli, że mitologia wokół Namora jest ogromna. Możesz zwariować z całym aspektem kulturowym i możesz stworzyć z nim wiele rzeczy, ponieważ scenarzyści mają fantastyczne źródło historii, mitologii, religii i wszystkiego. Mam więc nadzieję, że zdecydują się kontynuować tę postać, pokazując jego własną historię czy cokolwiek innego.

Zobacz również: Ranking filmów Marvel Cinematic Universe

NAMOR
Fot. Kadr z filmu Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu

Namor chwilowo na pewno jednak nie powróci w MCU w solowym filmie, o czym informowaliśmy tutaj.

Jakub Kwiatkowski

Grafik i ilustrator, który stara się z tego żyć. Jak to w życiu studenta, bywa różnie, więc z miłości do popkultury przekładam też swoje wrażenia na teksty.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze