Rabbit Hole z Kieferem Sutherlandem w Polsce z opóźnieniem

Nowa na polskim rynku platforma streamingowa czyli SkyShowtime poinformowała, że serial Rabbit Hole zadebiutuje w naszym kraju już 31 marca. Będzie to dokładnie pięć dni później względem premiery globalnej. Platforma ma to jednak wynagrodzić dając Polakom dostęp od razu do dwóch odcinków.

Co jednak kryje Królicza Nora? Serial Rabbit Hole przedstawia świat w którym nic nie jest tym czym się wydaje. John Weir, w którego wcieli się Kiefer Sutherland, to mistrz przebiegłości pływający kraulem w świecie korporacyjnego szpiegostwa. Protagonista zostaje wrobiony w morderstwo przez potężne siły zdolne do kontrolowania tłumów i wpływać na nie.

Zobacz również: Odwiedziłem Avengers Campus! – relacja z paryskiego Disneylandu

Na ekranie pojawi się: Kiefer Sutherland, Charles Dance (Gra o Tron) jako Dr Ben Wilson. Meta Golding (Imperium) jako Hailey Winton, Enid Graham (Mare z Easttown) jako Jospehine „Jo” Madi, Jason Butler Harner (Ozark) jako Valence, Walt Klink (Zło Jest Zaraźliwe) jako stażysta oraz Rob Yang (Sukcesja) jako Edward Homm.

Sutherland odpowiedzialny jest również za produkcję projektu, podobnie zresztą jak jego reżyserzy i scenarzyści czyli John Requa i Glenn Ficarra.

 

Tymoteusz Łysiak

Entuzjasta popkultury, który najpewniej zamiast kolejnego "Obywatela Kane" wolałby w kinie więcej produkcji w stylu "Toksycznego mściciela". Fan dziwności, horroru, praktycznych efektów, kociarz, psiarz i miłośnik ludzi. W grach lubujący się w satysfakcjonującym gameplay'u. Życie teatrem absurdu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze