Rozwałka z The Finals trafi na PS5 i Xbox Series X/S

Dla fanów strzelanek z wypiekami na twarzy czekających na debiut The Finals Embark Studios przygotowało rewelacyjne informacje. Gra bowiem zaliczy debiut nie tylko na komputerach osobistych, tak jak wcześniej zapowiadano, ale i konsolach. Prócz tego pierwsi fani już wkrótce będą mogli doświadczyć pierwszego wycinka destrukcyjnej strzelaniny.

The Finals to strzelanka, w którą zagramy za darmo. Nie tym jednak zaskarbiła sobie sympatię graczy. Za tę sytuację odpowiedzialne jest bowiem to, jak pięknie prezentuje się ten shooter, oferując przy tym rozbudowany model zniszczeń.

Zobacz również: Czy This War of Mine to dobra lektura szkolna?

Naturalnym skojarzeniem nie tylko dla amatorów wirtualnych pól bitwy jest oczywiście seria Battlefield. To wszystko właśnie za sprawą lokacji otwartych na destrukcję otoczenia. Dodatkowo to te właśnie gromiące-burzące działania mają doprowadzić graczy do zwycięstwa na cyfrowym froncie.

The Finals

Embark Studios już wcześniej wspominało, że szczerzy sobie ząbki na ekspansję również na rynku konsol ze swoim nowym projektem. Teraz jednak możemy mówić o tym oficjalnie. The Finals zadebiutuje na PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz wcześniej wspomnianych pecetach.

Zobacz również: Dead Space – recenzja gry. Tylko remake i aż remake

Już od 7 do 21 marca gracze korzystający z komputerów osobistych będą mieli szansę wziąć udział w zamkniętej becie. Zapisać się do niej można za pośrednictwem platformy Steam. Deweloperzy zaproszą wybranych ze zgłoszeń internautów do przejścia wyselekcjonowanego fragmentu produkcji.

Producent wykonawczy The Finals mówi, iż w tym shooterze gracz będzie mógł zniszczyć absolutnie wszystko, a ich model destrukcji otoczenia ma tchnąć w gatunek powiew świeżości. W tej chwili bowiem strzelanki jego zdaniem mocno trącą myszką.

Tymoteusz Łysiak

Entuzjasta popkultury, który najpewniej zamiast kolejnego "Obywatela Kane" wolałby w kinie więcej produkcji w stylu "Toksycznego mściciela". Fan dziwności, horroru, praktycznych efektów, kociarz, psiarz i miłośnik ludzi. W grach lubujący się w satysfakcjonującym gameplay'u. Życie teatrem absurdu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze